S.S. 134 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu ŞEHİRİÇİ KAMYONET VE KAMYON MOTORLU TAŞIYICILAR KOOP.
  Anasayfa Site Haritası Web Mail
KURUMSAL
Kooperatifimiz S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
Yönetim Kurulu S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
Vizyon & Misyon S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
Kalite Politikamız S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
İnsan Kaynakları S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
 
İLETİŞİM
Körfez Mah. Perşembe Pazarı Mevkii
Adalet Köprüsü Altı
Tel : 0 262 324 73 62
bilgi@tasiyicilarkooperatifi.com.tr
 
 
KULLANIM ŞARTLARI

Bu sitedeki tüm içerik her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başkaca haklar S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop.'e aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop.'in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amacı olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop.'in sitesindeki bağlantılar sizi mevcut ağının dışına götürebilir. S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop., bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet kapsamında bildirilmektedir.S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop., bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop.'e bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan tüm unsurlar sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır. S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop.'dan hiç biri bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğabilecek zarardan S.S.134 Nolu Şehiriçi Kamyonet ve Kamyon Motorlu Taşıyıcılar Koop. kesinlikle sorumlu değildir.

 
S.S. 134 nolu Taşıyıcılar Kooperatifi
ANASAYFA | SİTE HARİTASI | KULLANIM ŞARTLARI
Kopyalanamaz. Her hakkı saklıdır. 2010 ©
   
Web Tasarım Web Tasarım